Департамент транспортного комплексу Одеської міськради має намір пересадити одеситів на велосипеди. Як повідомив в.о. директора департаменту Олександр Науменко, розроблена програма розвитку екологічно чистого транспорту.
Він підкреслив, що в усьомі світі велосипед – приорітетний транспорт в туристичних центрах, яким є і Одеса.
В межах реалізації програми планується облаштування на вулицях міста доріжок для велосипедистів і стоянок для двоколісного транспорту.
За матеріалами Odessa Daily