Міськрада пересаджує одеситів на велосипеди.

Департамент транспортного комплексу Одеської міськради має намір пересадити одеситів на велосипеди. Як повідомив в.о. директора департаменту Олександр Науменко, розроблена програма розвитку екологічно чистого транспорту.

Він підкреслив, що в усьомі світі велосипед – приорітетний транспорт в туристичних центрах, яким є і Одеса.

В межах реалізації програми планується облаштування на вулицях міста доріжок для велосипедистів і стоянок для двоколісного транспорту.

За матеріалами Odessa Daily

ПОДІЛИТИСЯ