Між Житомирською та Святошин уже збудували частину велодоріжки

Між Житомирською та Святошин уже збудували початок велодоріжки по проспекту Перемоги.

Читач нашої сторінки у Фейсбуці Taras Demidyuk опублікував фотографію та свої коментарі.

“Покриття супер, м’якеньке. Знаків поки що немає. Проте бордюри на перетинах з дворовими заїздами згладжені. Їхати одне задоволення!”, – пише Тарас.

Нагадаємо, зараз триває реконструкція проспекту Перемоги, під час якої будують двосторонню велодоріжку, шириною 2,5 м. На цій ділянці велодоріжка проходить ближче до дороги (здебільшого так має бути по всій довжині веломаршруту), тож на фото велосипед поставлений на пішохідній частині.

Ось тут ми писали більше про цю велодоріжку, її довжину, ширину, маршрут і т.д. 

ПОДІЛИТИСЯ