На Московському мості зробили заїзд для велосипедистів – на тротуарах

На прохання члена Асоціації велосипедистів Києва Олексія Багнюка працівники “Київавтодора” зробили зручний з’їзд на одній з ділянок уздовж Московского моста.

Олексій знаходився поруч з працівниками, що виконували ремонтні роботи, і звернувся до них. Результат на фото.

Нагадуємо, що в Києві діє інтерактивний сайт ремонтування доріг, на якому можна залишати заявки на ушкоджені ділянки.

Нагадаємо також, що згідно з Правилами дорожнього руху, велосипедисту заборонено їздити по тротуарах. Але у випадку Московського моста ми наполегливо радимо вам проїжджати по тротуару – звісно, пропускаючи пішоходів.

ПОДІЛИТИСЯ