Велодоріжка на проспекті Луначарського у Санкт-Петербурзі була окупована велосипедистами цілу годину. “Велостояння” організували активісти “Велосипедизації Петербурга”.
Метою було повністю паралізувати рух на цій ділянці дороги довжиною 4,5 км, для чого знадобилося би понад 2-3 тисячі людей. Але в акції взяли участь 200 велосипедистів, які їздили по доріжці та роздавали здивованим пішоходам листівки з проханням не гуляти по відведеним для двоколісного транспорту смугах.
Про те, що було написано у листівках, та що говорили міліції – у статті The Village.