У суботу та неділю, 18-19 травня, у київському парку Дубки (метро “Сирець”) пройдуть дводенні велосипедні змагання “Ми – чемпіони!”, у яких візьмуть участь понад 700 дітей, віком від 3 до 13 років.
Дитячі велогонки – зворушливе та напружене дійство, на яке варто прийти подивитися, навіть якщо ви уже не дитина, і навіть якщо ваша дитина не бере участі у перегонах.
Асоціація велосипедистів Києва здійснює медіа-підтримку велогонки: запрошує журналістів, готує та розсилає прес-анонс та реліз.Запрошуємо на захід журналістів – у суботу та неділю з 11:00 до 17:00.
