Як один з напрямків наших велошкіл у цьому році ми плануємо відкрити вело-школу саме навчання поїздкам на велосипеді – для людей, які не вміють кататися на велосипеді.
Навчати людей потрібно буде щосуботи з 10:00 до 12:00.
Місця: метро “Берестейська” у парку, проспект Бажана по велодоріжці і парку Партизанської слави, Голосієво по парку ВДНГ.
Прошу тих, хто хоче навчати людей водити велосипед, написати про це Олексієві Кушці на електронну пошту з темою листа “Волонтер на навчання водити велосипед” – до 15 квітня.
У листі варто позначити місце, де ви хочете навчати людей (одне з трьох, перелічених вище).