Перші результати із запланованих 100 км велоінфраструктури у Києві

Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв на сторінці Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомив, що роботи ведуться одночасно у декількох напрямках (https://bit.ly/3wR4Lji ):

Зараз вже з’являється розмітка велосмуг на деяких вулицях столиці, а на проспекті Гагаріна необхідні дорожні знаки планують встановити вже цього тижня. На сьогодні Департамент транспортної інфраструктури розробив нові схеми організації дорожнього руху для 50 вулиць. Із них погоджені та планується реалізувати найближчим часом на 20 вулицях.

Дякуємо Олександру Густєлєву, Сектору розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, Центру організації дорожнього руху, Комунальній корпорації “Київавтодор”. Чудово, що кількість велоінфрастурури в Києві збільшується.

Є ще багато планів на 2021 рік, чекаємо на втілення їх усіх. Нагадаємо, що U-Cycle провела у грудні 2020 року партисипативний воркшоп для представників велоспільноти та міської влади Києва та патрульної поліції, де було напрацювано спільне бачення планів по створенню зв’язної веломережі у Києві на 2021 рік. Ознайомитися з документом: https://bit.ly/2Tv29ZU

ПОДІЛИТИСЯ