По Поштовій отримано офіційного листа

До Асоціації велосипедистів Києва надійшов офіційний лист від Департаменту транспортної інфраструктури, у відповідь на наші вимоги врахувати рух велосипедистів та людей з інвалідністю при реконструкції Поштової площі.

У листі йдеться:

“Звернення опрацьовано. Зазначені пропозиції по можливості будуть враховані при виконанні робіт з реконструкції, відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації”.

На жаль, це не означає нічого конкретного.

ПОДІЛИТИСЯ