До Асоціації велосипедистів Києва надійшов офіційний лист від Департаменту транспортної інфраструктури, у відповідь на наші вимоги врахувати рух велосипедистів та людей з інвалідністю при реконструкції Поштової площі.
У листі йдеться:
“Звернення опрацьовано. Зазначені пропозиції по можливості будуть враховані при виконанні робіт з реконструкції, відповідно до розробленої проектно-кошторисної документації”.
На жаль, це не означає нічого конкретного.