Контакти

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305

info@avk.org.ua

Адреса для листування

м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 305, 01030

10 грудня 2020 о 19:00 відбудеться Презентацію результатів національної громадської кампанії "Я ЗА ВЕЛО" на місцеві вибори 2020 у просторі Urban Space 500

Презентація результатів кампанії “Я ЗА ВЕЛО” на місцеві вибори 2020

Запрошуємо на презентацію результатів національної громадської кампанії “Я за ВЕЛО”. Презентація відбудеться 10 грудня о 19:00 у просторі Urban Space 500 у Києві з доступною усім онлайн-трансляцією.

Кампанію ініціювала коаліція велосипедних організацій Українська велосипедна мережа до місцевих виборів 2020. Вона відбулась у 26 містах та ОТГ України. За час кампанії громадським активістам вдалося підписати 600 декларацій по всій Україні: 48 кандидатів та кандидаток на посади міських голів та 552 кандидатів та кандидаток до міськрад публічно задекларували свої наміри розвивати  велотранспорт та сталу міську мобільність наступні 5 років у разі своєї перемоги на виборах.

10 грудня ми презентуємо результати національної кампанії по Україні з урахуванням результатів місцевих виборів (першого та другого турів).

U-Cycle як координатор кампанії у місті Києві представить депутатів Київради, що під час виборчої кампанії підписали Декларацію, здобули перемогу на виборах, та представлятимуть інтереси велоспільноти у столиці у наступні 5 років.

Також на подію будуть запрошені усі депутати-підписанти Декларації у місті Києві, з якими планується обговорення наступних кроків щодо реалізації пунктів Декларації, визначення першочергових питань, зокрема включення Пропозицій велоспільноти до проєкту бюджету Києва-2021.

У зв’язку з карантинними обмеженнями фізична кількість місць на події буде обмежена, тому для участі просимо заповнити дану форму реєстрації. Ми зможемо розмістити максимум 20 людей. Онлайн-трансляція буде доступна для всіх без реєстрації на сторінці U-Cycle y Фейсбук.

ПОДІЛИТИСЯ