Транспортний бюджет Києва – на що піде

Почитала проект бюджету розвитку Києва на 2015 рік. Увага…

На велосипедну інфраструктуру планують 15 млн. грн.

На автомобільну інфраструктуру – 216 млн. грн. (привіт, 5 нових розв’язок!)

На громадський транспорт – 107 млн. грн.

На все інше – 821 млн. грн. (з них 33 млн. на реконструкцію приміщень та ліфтів Київради).

Загалом, бюджет дуже економний, порівняно з попередніми роками.

Враховуючи користь від розвитку велотранспорту для всього міста, вважаю, що ці 1,5% на вело треба у бюджеті Києва врахувати. А то можна ще років десять відкладати, поки всі дороги не перебудують, і ми не купимо собі всі по машині, щоб хоч якось добиратися на роботу.

У бюджеті Києва 2015 мають бути кошти на велоінфраструктуру

Іра Бондаренко,
координаторка з національної роботи АВК

ПОДІЛИТИСЯ