Почитала проект бюджету розвитку Києва на 2015 рік. Увага…
На велосипедну інфраструктуру планують 15 млн. грн.
На автомобільну інфраструктуру – 216 млн. грн. (привіт, 5 нових розв’язок!)
На громадський транспорт – 107 млн. грн.
На все інше – 821 млн. грн. (з них 33 млн. на реконструкцію приміщень та ліфтів Київради).
Загалом, бюджет дуже економний, порівняно з попередніми роками.
Враховуючи користь від розвитку велотранспорту для всього міста, вважаю, що ці 1,5% на вело треба у бюджеті Києва врахувати. А то можна ще років десять відкладати, поки всі дороги не перебудують, і ми не купимо собі всі по машині, щоб хоч якось добиратися на роботу.
Іра Бондаренко,
координаторка з національної роботи АВК