Асоціація велосипедистів Києва планує брати участь у цьогорічній виставці “Велобайк”.
Є ідея зробити кілька презентацій та майстер-класів для відвідувачів виставки. Кілька тем вже було запропоновано, і тепер звертаємося до всіх вас із проханням позначити всі теми, що є цікавими та корисними для більш-менш досвідчених велосипедистів.
Форму опитування шукайте за цим посиланням
Пропозиції інших тем більш ніж вітаються!
Опитування триватиме до п”ятниці, 14 січня, включно. Дякуємо.