Результати фотоконкурсу “Я везу на велосипеді”

Переможцем конкурсу “Я везу на велосипеді” стала Льоля Філімонова – її фото назбирало найбільше “лайків” у Facebook. Льоля отримує подарунок від веломагазину стильних аксесуарів Bike Me.

Отже, ось фото переможиці, що назбирало 161 “лайк”. Льоля отримує головний приз – кошик або ящик від веломагазину Bike Me (приз вона обере самостійно).lyolya Bike Me

Друге місце посідає Анастасія Судковська зі 140 “лайками”. Анастасія отримує заохочувальний приз від Асоціації велосипедистів Києва – екоторбу з ВелоБогданом.

sudkovska Bike Me

І третє місце належить сім’ї Віти Хоменко (128 “лайків”). Віті ми також даруємо екоторбу з зображенням ВелоБогдана.

vita-hom

Конкурс проходив з 4 по 18 вересня 2014 року. Результати конкурсу зафіксовані станом на 20:00 18 вересня 2014 року.

Публікуємо ще кілька фото, які по кількості голосів увійшли в “ТОП-5” і заслуговують, на нашу думку, уваги:

Любов Багацька

Юлія Кнюпа

Анна Манто

І +1:

Руслан Левчук

Всі фотографії можна переглянути в альбомі на Facebook.

Вітаємо переможців і дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі. Сподіваємось, фото учасників надихнуть інших до ще активнішого використання велосипеда!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ