Паб “Шерлок” на Борщагівській, 144а встановив велопарковку на шість велосипедів та пригощає всіх велосипедистів узваром.
Про це керівництво “Шерлок Пабу” повідомило Асоціацію велосипедистів Києва, і ми з’їздили та перевірили, чи дійсно так є.
Велопарковки у вигляді перегорнутої літери “U” встановлена під навісом.
Над велостійками прибито табличку “Парковка для велосипедів” та оголошення про те, що кожному велосипедисту наливають безкоштовний узвар.
Ми завезли в “Шерлок” плакати “Як спланувати свій веломаршрут” та наклейку Bike Friendly.
Висловлюємо свою вдячність керівництву “Шерлок Пабу” за їхню ініціативу та внесок у розвиток велосипедної інфрастурктури Києва.
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!