22 вересня, в міжнародний День без автомобіля латвійські велосипедисти провели флешмоб. Вони зробили конструкцію, яка наочно показує, скільки місця займає автомобіль на дорозі.
Ця акція демонструє, наскільки нераціонально використовується атомобіль, якщо в ньому їде всього одна людна. Адже це займає простір вулиць, створює шум, забруднює повітря.
Таким чином активісти заохочують пересідати на велосипеди та робити місто більш комфортним для всіх його жителів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!