Ксенія Семенова,
Координаторка роботи АВК по Києву
Як і у більшість робочих днів, сьогодні їздила велосипедом на роботу. Стиль одягу цей мабуть називають smart casual – прості форми одягу та кольори (хоч рожева спідниця все ж таки кидається в очі). За день два водії на різних перехрестях пригальмовували і через бокове вікно показували мені жест “супер” і широко привітно посміхались. Простий людяний жест і позитивний контакт з незнайомими людьми на вулиці.
Плюс дуже потішила неймовірна кількість велосипедистів сьогодні на Подолі. Поки чекала на зелений на перехресті Межигірської та Верхнього Валу, нарахувала щонайменше 10-12 велосипедистів, які проїхали через перехрестя. А один велосипедист стояв переді мною на цьому ж світлофорі. Не виїжджав за стоп-лінію, не намагавля “танцювати” на велосипеді аби з нього не злазити, а спокійно стояв і чекав на зелений сигнал. Потім ще два квартали я їхала за ним, він їхав впевнено, уважно, обережно і (о, боже, це відбувається!) показував знаки поворотів. Решту дороги додому я їхала широко посміхаючись!
Така культура поведінки і водіїв і велосипедистів на дорозі мені дуже подобається. Дайте ще!
А також по дорозі зустріла аж двох членів АВК. Паша, привіт!