Соцмережу для велосипедистів відзначили конкурсі стартапів

Соціальна мережа для велосипедистів “Велоген” здобула перемогу на форум-виставці Innovation Market та на туристичному хакатоні від Zruchno.Travel.

Фото: сайт соцмережі “Велоген”

У межах хакатону представники “Велогену” на основі вподобань споживачів та аналізу Big Data розробили унікальну систему генерації маршрутів через туристичні пам’ятки.

Аудиторія «Велогену» – велосипедисти України та велотуристи-іноземці, тому команда соціальної мережі займається розробкою та побудовою туристичних маршрутів, пропонує скористатися GPS-трекером. Крім того, користувачас доступні City Guide, онлайн-журнал та чат.

За словами керівника проекту Юрія Патинка, в майбутньому команда планує використовувати у своїх напрацюваннях штучного інтелекту IBM Watson для вдосконалення власних сервісів. Наразі завдяки участі та перемозі у таких масштабних подіях як Innovation Market та Перший туристичний хакатон співзасновники проекту змогли розширити свою аудиторію користувачів, познайомити з ідеєю представників громадськості, ЗМІ та чиновників, а також знайти партнерів для реалізації спільних проектів.

Відзначимо, команда “Велогену” виборола перше місце у конкурсі серед 47 стартапів, а також здобула перемогу у туристичному хакатоні, де брали участь 12 команд. Проект отримав головний приз за найкраще впровадження сервисів IBM Watson, та призи партнерів конкурсу.

Детальніше про соціальну мережу – в інтерв’ю засновників сервісу.

Матеріал виходить у межах інформаційного партнерства соціальної мережі “Велоген” та Асоціації велосипедистів Києва. Нагадуємо, що “Велоген” був генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харкові.

ПОДІЛИТИСЯ