Перша велодоріжка уздовж Свислочі відкрилася у Мінську близько півроку тому. Як це не дивно, вона сподобалася не тільки тим, хто звик пересуватися містом на велосипеді.
Тут можна зустріти і перехожих, і мам з візочками, і навіть припарковані автомобілі.
Що думають про доріжку самі велосипедисти?
Стаття білоруської журналістки Анни Толкач про мінську велодоріжку.