Торговельний центр „Піраміда” на Позняках встановив велосипедну парковку. На прохання велосипедистів (місяць тому написали заяву в адміністрацію).

Велопарковка на 20 велосипедів являє собою 10 червоних скоб, з’єднаних між собою знизу металевими брусами. Поки що парковка не прикручена до асфальту, але скоро буде.
Пропонуємо усім, хто хоче віддячити “Піраміді”, пробігаючи повз них, написати їм подяку у книгу скарг і пропозицій. Тільки кажіть одразу, що це подяка, а то книгу не дадуть 🙂
Деталі на блозі Асоціації велосипедистів Києва