Триває робота над реализацією пілотного проекту велоінфраструктури СТАРТ

28 травня відбулась зустріч представників Асоціації велосипедистів Києва, Німецького товариства міжнародної співпраці та робочої групи з реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року. На зустрічі обговорили план дій щодо подальшого впровадження проекту СТАРТ у Дарницькому районі Києва – проекту розвитку велосипедної інфраструктури у пілотному районі міста. Наразі, заплановано проведення воркшопу для детальної розробки маршрутів руху велосипедистів в межах району. Орієнтовний час проведення воркшопу – липень 2013 року. Результати роботи воркшопу будуть представлені для обговорення та внесення пропозицій експертів та широкої громадськості.

Про конктерні дати та плани роботи буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що у 2011 році Асоціація велосипедистів Києва підготувала концепцію створення пілотного району велосипедної інфраструктури у Києві. У 2012 році цей проект було включено та затверджено як один з пріоритетних проектів в рамках реалізації Стратегії розвитку Києва до 2025 року. Того ж року при КМДА було створено робочу групу з реалізації проекту, проте жодної зустрічі групи наразі не було організовано.

ПОДІЛИТИСЯ