У 2013 Асоціація працюватиме над вело-школами

Члени Асоціації велосипедистів Києва обрали пріоритетні напрямки роботи у 2013 році:

 

За такі пріоритети роботи висловилася більшість членів Асоціації на щорічних загальних зборах, що відбулися у суботу, 1 грудня. Протягом місяця буде розроблений уточнений робочий план на рік, який потім вивісимо на сайті.

У 2013 році головою продовжила працювати Ірина Ставчук, а до нової Ради увійшли Віктор Загреба, Микола Вогник, Олексій Кушка та Ольга Соловей.

Вітаємо переможців голосування та щиро дякуємо усім, хто працював у попередній Раді Асоціації, на загальних зборах та підтримує нашу діяльність.

Стати членом Асоціації та підтримати нашу роботу можна за посиланням.

ПОДІЛИТИСЯ