У 2017 році Велофорум проходитиме в Миколаєві

Міжнародна конференція з розвитку велотранспорту «Велофорум-2017» відбудеться в Миколаєві. Право проводити Велофорум наступного року виграла місцева громадська організація «Альтер-Спорт» за підтримки КУ «Агенція розвитку Миколаєва» і міського голови.

«Велофорум» — це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції: активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

Veloforum-2017

«Сьогодні рушійною силою, яка просуває створення велосипедної інфраструктури в Миколаєві, є лише маленька група активістів. Ми домоглися затвердження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури, але цього замало. Тому проведення велофоруму — це чудова можливість створити платформу для синергії міських активістів, депутатів, чиновників, бізнесу та мера задля створення якісної велосипедної інфраструктури в місті за принципом win-win», — каже Денис Моляка з ГО «Альтер-Спорт» і Агенції розвитку Миколаєва.

За словами Дениса Моляки, якого призначено позаштатним радником мера Миколаєва з питань розвитку велоінфраструктури, Велофорум дає можливість підвищити обізнаність працівників міської адміністрації, що відповідають за транспортні питання в місті. «Ми сподіваємося, що в результаті проведення Велофоруму буде ухвалено рішення призначити у виконкомі міської ради спеціаліста, відповідального за всі питання, пов’язані з будівництвом велосипедної інфраструктури, який буде працювати фул-тайм, та буде сформовано потужну групу лобістів розвитку велосипедної інфраструктури», — вважає один з організаторів наступного Велофоруму.

Veloforum-2017

Нагадаємо, в Миколаєві нещодавно ухвалили велоконцепцію, яку розробляли за участю місцевих громадських активістів.

Велофорум-2016 відбувся в Харкові і зібрав понад 100 активістів і експертів з 6 країн.

Велофорум фінансується Європейським Союзом, Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Німецько-російським обміном (DRA).

Донори Велофоруму-2016

Донори Велофоруму-2016

Партнерами Велофоруму-2016 є перша українська мережа прокату, продажу та сервісу велосипедів veliki.ua і автоматизована система прокату велосипедів Nextbike, які безкоштовно надають велосипеди напрокат учасникам велоекскурсій під час Велофоруму.

Генеральним партнером Велофоруму-2016 в Харков став Велоген — інформаційна мережа для велосипедистів.

Велоген

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ