У четвер – дискусія про правильний розвиток транспорту в місті

 

У четвер, 17 березня, о 18:00 – корисна для усіх киян і не тільки дискусія про київську транспортну інфраструктуру, які проблеми вона має зараз, до чого вони призведуть у майбутньому та як її треба правильно розвивати.

Учасники дискусії – іноземний та український експерт з розвитку транспорту, громадські діячі, зокрема, і член Ради Асоціації велосипедистів Києва Віктор Загреба.

Запрошуємо вас на цю дискусію! Дізнатися про те, як правильно розвивати Київ, може бути корисним не тільки для фахівців, а і для кожного з нас!

Деталі за посиланням

Місце: Київ, Архітектурний клуб, вул. Б. Грінченка, 7, третій поверх (будинок Архітектора)

 

ПОДІЛИТИСЯ