На вихідних у Києві пройшли дитячі велогонки “Ми – чемпіони!”. Понад 700 учасників віком від 1 до 13 років взяли участь у перегонах у парку Дубки.
У суботу відбулося 40 заїздів для 336 найменших учасників. Багато хто змагався на “біговелах” – велосипедах без педалей. Наймолодшому учаснику – 1 рік та 10 місяців.
Цьогорічна велогонка “Ми – чемпіони!” проходить уже дванадцятий раз. Перша відбулася у 2007 році і зібрала 18 маленьких гонщиків. Велогонка “Ми – чемпіони!” проходить двічі на рік і організовується велоспільнотою Києва.
Завантажити фотографії з першого дня дитячої велогонки
Автор фотографій: Олександр Лабанов
Контакти: Світлана Шатохіна, pr@gonka.com.ua, 067-505-36-86