У Києві нагородили переможця конкурсу “Велопрацедавець 2017”

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична фірма Everlegal.

Статус Велопрацедавця року отримала компанія, яка не лише має найкомфортніші велоумови для співробітників, але й заохочує їх користуватися велосипедом як видом транспорту.

“Мета нашого конкурсу для київських роботодавців – сприяти перетворенню Києва на комфортне місто і заохочувати створювати велоінфраструктуру в офісах компаній та організацій. Але історії українських велопрацедавців доводять, що bike-friendly бізнес отримує вигоду від велоумов на робочих місцях. Це лояльні здорові працівники, що приїжджають на роботу вчасно, бо не залежать від заторів, а також позитивний імідж бренду”, – заявила директорка Асоціації велосипедистів Києва Анастасія Макаренко.

“Ми зробили не лише велопаркову та душ в офісі, але й корпоративні велосипеди. Оскільки юристам часто треба бути одночасно в багатьох місцях, то велосипед вирішив для нас проблему мобільності – коли центр Києва стоїть в 10-бальних заторах, ми їдемо і приїжджаємо вчасно. Плюс, це бонус для працівників та клієнтів, що підвищує лояльність бо бренду EVERLEGAL”, – пояснив Олександр Ружицький, партнер юридичної фірми EVERLEGAL, яка стала Велопрацедавцем року. За його словами, компанія завжди намагається підтримувати здоровий спосіб життя і бути bike-friendly. А здобуття статусу «Велопрацедавця року 2017» додає мотивації рухатись далі, розвиватись в цьому напрямку та ставати більш мобільними.

На церемонії нагородження АВК презентувала оновлений порадник про облаштування велопарковок біля офісів, який доступний онлайн.

Нагородження переможця та учасників конкурсу “Велопрацедавець року” відбулось у Києві в British Council Ukraine у форматі конференції ідей. У 2017 році конкурс “Велопрацедавець року” проходить за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Партнерами конкурсу стали Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» (Центр КСВ) і сайт пошуку можливостей для розвитку rabota.ua. Велосипедний партнер конкурсу – компанія veliki.ua.

АВК нагородила дипломами учасників конкурсу – ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив, Infopulse, Unit City, Radisson Blu Hotel Kyiv, ПАТ “УкрСиббанк”, БЦ Іллінський, Ашан Україна, ПрАт “ОБОЛОНЬ”, DHL Express.

Фото: EVERLEGAL, Марія Шененко і Владислава Чернова

Велопрацедавець року – щорічний конкурс від Асоціації велосипедистів Києва, який відзначає бізнес за кращі велоумови для співробітників. Цього року конкурс проходитиме вже в восьмий раз. Переможцями конкурсу попередніх років були офіс групи компаній інтернет-торгівлі EVO.company (2016), ІТ-компанія ZEO Alliance (2015), ІТ-компанія Luxoft Ukraine (2014), 1+1 media (2013), ІТ-компанія Ciklum (2012), Melexis Ukraine – розробник інтегральних схем (2011), IT-компанія GlobalLogic Ukraine (2010). Більше на сайті конкурсу: http://bikeoffice.avk.org.ua

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ