У Києві обрали кращих велосипедистів, які протягом місяця постійно їздили на роботу велосипедом. Велосипедисти, які надіслали заповнені форми з кілометражем своїх поїздок, взяли участь у лотереії та отримали приємні призи: велосипедні штуки від веломагазину “Екстремалів.нема”, сертифікати на вечерю в “Еко-буфеті” та інші маленькі сюрпризи від організатора конкурсу “Велопрацівник 2011” Асоціації велосипедистів Києва.
“Наступного року ми плануємо залучити більше велосипедистів до змагань. У Німеччині, Бельгії, Австрії, Канаді такі конкурси проводяться щорічно, і часто ініціюються міською владою. Правила різняться для різних міст, але ці приклади надихають на розвиток велоруху в Україні”, – каже голова Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.
Кампанія “Велопрацівник 2011” відбулася у рамках святкування Європейського тижня мобільності в Києві.