У Києві пройшла друга вечірка Педалі-паті

Асоціація велосипедистів уже вдруге провела “Педалі – паті”.

На зустріч прийшли як уже наші давні друзі, так і ті, хто щойно до нас приєднався.

На вечірці була презентована лекція від Мотохелп “Як поводитися двоколісним у разі аварії”, причому інформація стосувалася не тільки того, як поводитися самим, а й як допомогти іншим.

Презентацію Мотохелп з інформацією, куди телефонувати, що обов’язково мати при собі, які права мають велосипедисти та коли їх варто захищати – тепер можна завантажити тут.

Тепер Асоціація велосипедистів збирає думки, які ще лекції варто проводити під час вечірки Педалі Паті.

Фото з події можна завантажити тут, і до зустрічі на наступних вечірках!

 

 

ПОДІЛИТИСЯ