Велосипед можна взяти на площі Ринок, максимум на добу, і безкоштовно. Це для того, щоб люди спробувалися їздити на велосипеді з дому на роботу і назад. Велосипеди видають у східній частині площі, у “Майстерні міста”. В якості залогу треба залишити документ.
Нагадаємо, раніше у Львові відкрили безкоштовну вело-мийку.
А ще кажуть, що мер Львова проїхав на велосипеді на Велодень.
Переглянути новину про безкоштовний велопрокат від телеканалу 24
