У Москві проїхали велосипедистки у стилі 60-х

Близько ста дівчат взяли участь у велопараді “Леді на велосипеді”, що відбувся у неділю, 5 серпня, у Москві, у парку Сокольники. Велосипедистки мали вбратися у стилі 60-х.

Метою велопробігу, згідно з інформацією у ЗМІ з посиланням на організаторів, є популяризація велосипеда: виду транспорту, на якому можна вирушити не тільки в парк на прогулянку, але і на роботу.

Чудовий фотозвіт від користувача livejournal agcooper

ПОДІЛИТИСЯ