У Москві провели другий великий велопарад

16 червня 2013 року пройшов другий Московський Велопарад у підтримку розвитку велоінфраструктури. Подію було організовано учасниками проекту по розвитку велоруху в Росії Let’s bike it! та громадської організації “Молода столиця”.

Організатори велопараду у Москві дякують за підтримку Департаменту культури і Префектурі ЦАО міста Москви, офіційному спонсору події, компаніям ALSTOM та іншим спонсорам (компанії Sportiv, брендам Electra та Opel).

Також величезна подяка волонтерам і всім, хто приїхав на подію. Разом зробимо наші міста зручніше й велосипедніше 🙂

Джерело: Фейсбук

ПОДІЛИТИСЯ