У неділю, 12 травня, активісти Асоціації велосипедистів Києва провели перші велонавчання, як безпечно і комфортно їздити на велосипеді у Києві. На Контрактову площу приїхали шестеро учасників, а на Борщагівку – двоє. Велосипедисти разом з тренерами їздили по своїх районах та вивчали Правила дорожнього руху на практиці.
Ці практичні навчальні велопоїздки є безкоштовними та відбуваються щонеділі, тому якщо ви хочете взяти участь у них – будь ласка, прочитайте про них та зареєструйтеся.