У неділю в Києві відбувся велопарад у дощовиках та піжамах

22 вересня, у всесвітній День без авто, по Києву проїхали велосипедисти у піжамах та гумових чоботах.

Деякі учасники приїхали у піжамах, по старій версії велопараду.

Інші ж приїхали згідно з новою версію, зумовленою кількаденним дощем.

Тут ми викладаємо фото та відео з велопараду, тож лишайте свої посилання у коментарях.

Фото на The Insider

Велопарад у піжамах та гумаках на 24 каналі

Велопарад на Подробности.тв

5 канал про Велопарад

Ще трохи фото з Велопараду

Фото з Велопараду від Serega Captain

Фото в ЖЖ kotyaro

ПОДІЛИТИСЯ