22 вересня, у всесвітній День без авто, по Києву проїхали велосипедисти у піжамах та гумових чоботах.
Деякі учасники приїхали у піжамах, по старій версії велопараду.
Інші ж приїхали згідно з новою версію, зумовленою кількаденним дощем.
Тут ми викладаємо фото та відео з велопараду, тож лишайте свої посилання у коментарях.
Велопарад у піжамах та гумаках на 24 каналі