У трьох районах Києва пройшла велошкола з безпеки руху

Велотренери U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провели 14 квітня Велошколу з безпеки руху в трьох районах Києва одночасно.

Велошкола відбулась на Подолі, Троєщині та Нивках. У 2019 році Велошкола з безпеки руху змінила свій формат і проходить у різних районах Києва раз на три місяці — взимку, навесні, влітку і восени.

Учасники та учасниці Велошколи з безпеки руху дізнались, де і як слід рухатися велосипедом у місті за Правилами дорожнього руху, як проїхати на велосипеді великі розв’язки, що означають дорожні знаки, як повернути ліворуч, як проїхати кругове перехрестя, де велосипедом заборонено їздити, а де можна.

Як відбувається поїздка:

На теоретичну частину можна приходити без велосипеда. Щоб взяти участь у практичній велопоїздці з інструктором, варто приїхати на справному велосипеді.

Усі учасники Велошколи отримали буклет Правил дорожнього руху для велосипедистів у подарунок.

«Здорово, що в Києві проводяться такі заходи, на яких можна теорію відразу закріпити практикою, поставити тренеру запитання, та ще й отримати подаруночок))) Ви вносите величезний внесок у розвиток велокультури. Спасибі вам! Окрема подяка велотренеру Єгору!», – розповіла учасниця Велошколи з безпеки руху на Троєщині Тетяна Харлашкіна.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

ПОДІЛИТИСЯ