У вересні в Києві пройде Велокемп

7-8 вересня в одному з лісів поблизу Києва пройде Велокемп – дводенна робоча зустріч велоактивістів Києва та області, організована Асоціацією велосипедистів Києва.

У програмі заходу: обоговорити з вело-друзями та розробити проекти для велосипедного Києва, добре провести час, поплавати в озері та пограти на гітарі ввечері. Деталі будуть викладені на сайті Асоціації кілька тижнів.

Якщо ви хочете бути волонтером на Велокемпі – будь ласка, заповніть анкету волонтера Асоціації велосипедистів Києва з позначкою “Велокемп”.

Якщо ви маєте 10% робочого часу у серпні та 20% часу на початку вересня, і хочете скоординувати цей захід, будь ласка, напишіть листа Ірі Бондаренко.

ПОДІЛИТИСЯ