У “забороненому” велозаїзді взяли участь 400 ужгородців і начальник міської ДАІ (ВІДЕО)

Чотири сотні велосипедистів взяли участь у нічному заїзді Night Ride в Ужгороді. У такий спосіб відкривали велосезон. Хоча захід й був під загрозою зриву. Міська влада хотіла його заборонити. А ДАІ радила відмовитися від заїзду вночі, мовляв, не кожен велосипедист має необхідні освітлювальні прилади

Відео 5 каналу

Автори: Світлана Максимова, Микола Скунць
Джерело: http://zakarpattya.net.ua/News/110290-U-zaboronenomu-velozaizdi-vzialy-uchast-400-uzhhorodtsiv-i-nachalnyk-miskoi-DAI-VIDEO

ПОДІЛИТИСЯ