UGMK: Німці вчать Попова їздити на велосипеді

Кожну нову велодоріжку у Києві влада подає як своє величезне досягнення, навіть якщо посеред неї розташовані урни та стовпи. При цьому столичні чиновники досі дивуються, чому велосипедами у місті користуються 10 відсотків населення. Про те, як можна організувати повноцінний велосипедний рух на київських схилах, як подолати холод, сніг та пасивність влади, київським чиновникам розказали їхні колеги з німецького Мюнхена.

Читати повну статтю Наталії Тарасової на UGMK.info

ПОДІЛИТИСЯ