Українські музиканти вирушають у велоподорож з Чорного до Білого моря

Уже за кілька днів фрі-фолк гурт “Фолькнери” вирушає у веломандрівку від Чорного до Білого моря. Протягом двох місяців Ярина Квітка та Володимир Муляр проїдуть 3380 км з півдня на північ, збираючи та записуючи народні пісні й оповідки.

По закінченні експедиції (липень – грудень) гурт займеться обробкою накопичених матеріалів, змонтує фільм та поповнить концертну програму експедиційними піснями. І врешті, презентує результат проекту – фільм «Двоколісні хроніки – 4: Чорно-білі історії».

Розповіді про попередні три велоподорожі “Фолькнерів”, про небезпечні та захопливі ситуації двох подорожуючих на велосипедах – в інтерв’ю для “Української правди. Життя”.

ПОДІЛИТИСЯ