Вітаємо членів Асоціації велосипедистів Києва! Відсьогодні нас уже 100!
І це не рахуючи тих кількох сотень, що підтримують нас інформаційно, не стаючи офіційними членами, і не рахуючи 1250 прихильників на Фейсбуці 🙂
Вітаємо членів Асоціації велосипедистів Києва! Відсьогодні нас уже 100!
І це не рахуючи тих кількох сотень, що підтримують нас інформаційно, не стаючи офіційними членами, і не рахуючи 1250 прихильників на Фейсбуці 🙂