В Асоціації – перші сто членів!

Вітаємо членів Асоціації велосипедистів Києва! Відсьогодні нас уже 100!

І це не рахуючи тих кількох сотень, що підтримують нас інформаційно, не стаючи офіційними членами, і не рахуючи 1250 прихильників на Фейсбуці 🙂

Уперед до нової сотні!

ПОДІЛИТИСЯ