“В Городе”: 30% киян уже їздять на велосипеді

15% киян готові пересісти з авто на велосипеди, 30% уже і так їздять на велосипедах, 18% не проміняє свою машину на велосипед, а 37% вважає, що їздити на велосипеді у Києві неможливо.

Такі результати опитування отримало видання “В Городе”, перед Днем без автомобіля.

Коментарі читачів видання читайте за посиланням.

ПОДІЛИТИСЯ