Veloforum 2021 вперше пройде онлайн та в чотирьох містах України

Міжнародна конференція Veloforum 2021 через пандемію вперше відбудеться онлайн та в чотирьох містах України 17-19 вересня: основна програма в Ужгороді та хаби в Одесі, Бердянську і Краматорську. Темою конференції цього року є велотуризм. 

Veloforum – це єдина конференція в Україні на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку і громадянського суспільства. Цього року подія проходить під гаслом «Велотуризм – запорука сталого розвитку територій». Протягом трьох днів транслюватимуть онлайн лекції, презентації досліджень, дискусії, воркшопи.  Veloforum 2021 збере в Ужгороді понад 50 експертів та експерток з України та світу. 

Метою конференції є поширити кращі практики велотуризму в Україні та за кордоном, актуальний досвід українських міст у розвитку велоінфраструктури, новини національного законодавства про велотранспорт і сучасні рішення для розвитку сталої мобільності. Програма конференції доступна на сайті.

Аудиторіями Veloforum 2021 є представники та представниці інституцій місцевої влади, містопланування та транспортної інфраструктури, бізнесу, громадського сектору та студентства з усієї України. Для перегляду Veloforum 2021 просимо зареєструватися: https://bit.ly/3v4lY7n  

Veloforum 2021 відбудеться як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території», який реалізують Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче), Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Ужгород) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина) за підтримки ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Хаби в трьох містах України проходять за підтримки  Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Співорганізаторами Veloforum 2021 є Ужгородська міська рада та U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), яка проводить подію в Україні з 2008 року. 

Подія в Facebook

Відеоролик Veloforum 2019

Контакти для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша.


ПОДІЛИТИСЯ