Велопарад без кордонів зібрав понад 500 учасників

Велопарад без кордонів у Києві зібрав близько 150 учасників. Розпочали пробіг від Золотих воріт, потім Пейзажною алеєю і спустилися на Поділ по Глибочицькій.

Більше фото з велопараду у Києві, сторінка на Фейсбуці

Велопаради у повсякденному одязі пройшли також у Львові, Одесі, Херсоні та Ужгороді. На часі – велопарад у Черкасах (19 травня).

ПОДІЛИТИСЯ