Велопарад Дідів Морозів прокотився по Вінниці

Під час новорічних свят ще в одному місті відбувся сезонний велопарад. Цього разу “рулили” вінничани.

Такий парад відбувається в Вінниці вже четвертий раз. Але цього року він був найбільш чисельним.

Колонна проїхалася з Майдану Незалежності до Європейської площці, далі по вул. Грушевського в Центральний парк. Звідти – по вулицях Пирогова, Келецьку, проспект Юності, Хмельницьке шосе и 600-річчя приїхала до ТРК “Мегамолл”.

Велопарад відбувся завдяки підтримці Вінницької міської ради, ТРЦ “Мегамолл” та вінницьких ЗМІ.

Ініціатор велопараду – Олег Крупський, керівник з розвитку велоінфраструктури в м. Вінниця при міській раді.

Фото: www.vinvelo.com.ua

Подібний парад Дідів Морозів та Снігуроньок відбувався також нещодавно в Запоріжжі.

ПОДІЛИТИСЯ