Під час новорічних свят ще в одному місті відбувся сезонний велопарад. Цього разу “рулили” вінничани.
Такий парад відбувається в Вінниці вже четвертий раз. Але цього року він був найбільш чисельним.
Колонна проїхалася з Майдану Незалежності до Європейської площці, далі по вул. Грушевського в Центральний парк. Звідти – по вулицях Пирогова, Келецьку, проспект Юності, Хмельницьке шосе и 600-річчя приїхала до ТРК “Мегамолл”.
Велопарад відбувся завдяки підтримці Вінницької міської ради, ТРЦ “Мегамолл” та вінницьких ЗМІ.
Ініціатор велопараду – Олег Крупський, керівник з розвитку велоінфраструктури в м. Вінниця при міській раді.
Фото: www.vinvelo.com.ua
Подібний парад Дідів Морозів та Снігуроньок відбувався також нещодавно в Запоріжжі.