Велопарковка біля КМДА зламалася

Велопарковка біля приміщення Київської міської ради та її виконавчого органу зламалася. Від трьох секцій залишилася одна.

Це уже друга зламана на велопарковці секція протягом останнього місяця. Ще кілька тижнів тому вона виглядала так:

А ще кілька тижнів тому – так:

На останньому фото – велосипед працівника Київської міської державної адміністрації, на якому він дійсно їздить на роботу. Сподіваємося, цей факт стане додатковим аргументом для щонайшвидшого ремонту велопарковки.

Про встановлення цих велопарковок.

Фото членів Асоціації велосипедистів Києва Юлії Соболь та Сергія Левченка

ПОДІЛИТИСЯ