Veloprostir запрошує членів Асоціації у велотур по Закарпаттю

Партнер Асоціації – компанія Veloprostir дарує особливі умови членам Асоціації велосипедистів Києва на велотур по Закарпаттю 1-2 травня 2016 року.

1-2 травня Veloprostir запрошує у велосипедно-гастрономічний тур по Закарпаттю – “Замки Закарпаття. Ужгород-Мукачеве“. Це красивий і нескладний тур*, що передбачає відвідування старовинних замків, дегустрації у винних погребах і смачну національну кухню.

Маршрут: Ужгород – Кам’яниця – Ужгород – Середнє – Мукачеве

Кілометраж: до 100 км за 2 дні, рельєф рівнинний, 100% асфальт

Пам’ятки на маршруті:

* Тур розрахований на велосипедистів, які впевнено тримаються у сідлі й вільно проїжджають до 20 км за одну поїздку

Більше про велотур можна дізнатися за посиланням. Реєстрація на тур – тут (що раніше зареєструєтеся, то краще, адже квитки потрібно брати вже на початку квітня).

Вартість:

Стандартна вартість туру – 950 грн, 1-2 травня 2016 року членам Асоціації велосипедистів Києва надається знижка 20% на цей тур (звичайна знижка – 10% на всі тури від Veloprostir).

Дізнайтеся більше про бонусну програму та переваги для членів Асоціації.

У вартість туру входить:

Читайте також, як ми їздили минулого року з Veloprostir у Кам’янець-Подільський. Нас була велика компанія, майже 20 людей!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ