Велосипедний фрі-маркет під час Загальних зборів Асоціації

6 грудня 2014 року, під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва працюватиме велосипедний фрі-маркет ”Залишай непотрібне – бери потрібне”.

Можна принести непотрібні вам велосипедні аксесуари і обміняти на ті, які вам потрібні (якщо їх хтось інший принесе).

Велосипедний фрі-маркет працюватиме протягом часу роботи Загальних зборів (з 10:00 до 15:00), тож ви можете прийти у цей час, щось покласти – щось забрати.

Не забудьте зареєструватися.

Більше про Загальні збори.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ