Велосипедисти Львова попросять у Святого Миколая подарунок до свят

Асоціація Велосипедистів Львова писатиме листа до Миколая 

Велосипедисти цього року були чемними, а тому заслуговують на подарунки.
Листа в Небесну Канцелярію відвезе бравий велосипедист Швейк.

Приїджай в новорічній шапці, бери з собою друзів, мандаринки і хороший настрій! Будемо відкривати велосипедне Різдво!
Збір учасників – о 9.30.

Контактна особа: Тарас Назарук, 063 328 99 44


 

ПОДІЛИТИСЯ