Минулої суботи, 5 липня, Асоціація велосипедистів Києва влаштувала справжнє свято велокультури в рамках Арт-Пікніку Слави Фролової.
Вже друге літо поспіль територія ВДНГ перетворюється на унікальний соціальний парк культури, мистецтв та здорового способу життя. Безліч майстер-класів, концертів, кінопоказів та перфомансів щодня. А тепер тут – ще й наші яскраві велосипеди.

На ВелоТочці функціонував безкоштовний велопрокат. Близько півсотні відвідувачам пощастило покататися на велосипедах від АВК.
Також на ВелоТочці всі бажаючі могли перевірити свої знання правил дорожнього руху. Таким чином, успішно склавши наш іспит, 25 осіб отримало Велоправа від Асоціації.


Окрім всього, біля стенду АВК відвідувачі Арт-Пікніку змогли дізнатися про велонавчання, майстер-класи та велоекскурсії, які регулярно проводить Асоціація з метою популяризації велокультури.

Наш Київ – таки велосипедне місто!



Вже по закінченню, завдяки соціальній ініціативі КіноПростоНеба, на ВелоТочці показували кіно. Покрутити педалі в нашому зеленому кінотеатрі організувалася справжня черга!

Фото: Іра ТКАЧЕНКО.
Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!


