Велотренери U-Cycle провели тест-драйв велоуроків з безпеки руху в Миргороді

Велотренери U-Cycle провели пілотні велоуроки з вивчення правил дорожнього руху в Миргородській громаді. Завдяки цим велоурокам понад 500 людей різного віку навчилися безпечній поведінці на дорозі та будуть почуватися впевненіше на велосипеді.

Велоуроки розробили в межах проєкту «Безпека руху для України: національна адвокація та промокампанія велосипедних громадських організацій», що втілюється U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З 12 до 16 травня велоуроки з вивчення правил дорожнього руху для велосипедистів пройшли для найактивніших жителів і жительок Миргородської громади різного віку, не зважаючи на холод і дощ.  «Тренерів з U-Cycle учасники не хотіли відпускати й запрошували приїздити ще. Уроки почалися під дощ і пісні! От є в кого повчитися бути бадьорими, веселими і щасливими за будь-яких обставин!», – поділилась враженнями Тетяна Усик, начальниця відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту у Миргородській міській раді. Велоуроки з вивчення ПДР провели велотренери U-Cycle Олена Некрашевич і Дмитро Жигінас.

28 і 29 червня 2021 року велотренери U-Cycle Богдан Лепявко та Андрій Мартиненко провели два заняття для школярів: з молодшою групою та учнями, яким уже виповнилося 14 років. «В ході бесіди тренери виявили рівень обізнаності дітей, загострили увагу на окремих особливостях руху велосипедистів у місті, за межами населеного пункту та  провели тренувальний проїзд навколо школи. Завершили урок врученням посвідчень велосипедиста, брелоків, що відбивають світло, та термометрів, які нагадують про розумне споживання енергії», – розповіла вчителька Тетяна Шелюг.

Велоуроки відбулись на запрошення Миргородської міської територіальної громади в межах проєкту «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID – 19», який розроблено спільно громадськістю, бізнесом та міською радою за спільного фінансування уряду Швеції та Миргородської міської ради і впроваджується Партнерство для сталого розвитку / ПРООН.


ПОДІЛИТИСЯ