Відміняємо вело-пікнік та перевірку ПДД у Велодень

Друзі, ми відміняємо вело-пікнік, який планували провести після Велодня у зв”язку з погодою, а також стенд з перевіркою знань ПДД на фініші: все заллє водою і перевірити ваші знання буде нереально.

Але ми обов”язково проведемо і пікнік, і стенд з ПДД в інший день, окремою подією.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках, а поки що одягайте гумові чоботи і дощовички – і гайда на Велодень!

ПОДІЛИТИСЯ