Вітаємо у Клубі велобізнесу: veliki.ua – перша українська мережа прокату, продажу та сервісу велосипедів

Створений у 2017 році Клуб велобізнесу – це прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва.

АВК продовжує серію публікацій про членів Клубу велобізнесу. Знайомимо вас з іще одним членом Клубу – першою українською мережею прокату, продажів та сервісу велосипедів veliki.ua.

Які цінності та місія вашого бізнесу?

Наші цінності: природа, екологія, чистота; ми пропагуємо здоровий і активний спосіб життя.

Нашa місія: велосипедизація України: популяризація велосипеда, як екологічно-чистого транспортного засобу, розвиток велотранспортної інфраструктури Українських міст, розвиток зеленого, еко- та етно-туризму.

Чому ви підтримуєте цілі та роботу Асоціації велосипедистів Києва?

Компанія Veliki.ua прагне, щоб жителі українських міст частіше обирали велосипед як транспорт і використовували його у повсякденні: їздили на роботу, до університетів, школи, в магазин і т.і. Адже велосипед несе економічну та екологічну користь, підвищує рівень здоров’я нації та позитивно впливає на світогляд людини. Та, щоб люди обирали веліки замість автівок, українські міста повинні мати розвинену велоінфраструктуру, за прикладом європейських міст, яка дозволить підвищити рівень безпеки та виключити смертність на дорогах. Такі цілі ставить перед собою Асоціація велосипедистів Києва, а ми повністю їх розділяємо і підтримуємо роботу наших колег.

Про який Київ велосипедний ви мрієте?

Ми бачимо Київ, як місто, яке не на словах, а на ділі є комфортним для пересування на велосипеді, надає можливість рухатись вулицями безпечно, відчуваючи повагу та толерантність на дорозі між всіма учасниками дорожнього руху. Для команди veliki.ua Київ велосипедний – це розвинена інфраструктура:  велопарковки під магазинами, офісами, банками, школами, розгалужена мережа громадського прокату та 10-15 тис велосипедів. Київ велосипедний, в нашому розумінні, – це місто, яке дає можливість ставати велосипедистами з самого дитинства і їздити до поважного віку, розвиватись професійно у велоіндустрії та створювати нові робочі місця, генерувати ідеї і впроваджувати новітні велотехнології. Місто, в якому велосипедні ініціативи та заходи є прикладом для копіювання та поширення далі, тобто бути містом, яким і повинна бути справжня Велосипедна Столиця! Всім веліки!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ