Вітаємо у Клубі велобізнесу юридичну фірму EVERLEGAL

До Клубу велобізнесу приєднався новий член – юридична фірма EVERLEGAL.

Які цінності та місія вашого бізнесу/компанії?

EVERLEGAL — незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Ми є green law firm і підтримуємо екологічні ініціативи та проекти щодо заохочення здорового способу життя. Наша команда — це синергічне об’єднання професіоналів міжнародної та української юридичних компаній. Ми працюємо у B2B секторі та прагнемо бути надійним юридичним партнером для наших клієнтів. Кредо нашої компанії — “Успіх назавжди”. Ми вимірюємо власний успіх досягненнями наших клієнтів.

Чому ви підтримуєте цілі та роботу Асоціації велосипедистів Києва?

Для нас велосипед уже став частиною культури компанії. З початку зародження EVERLEGAL ми вже робили перші кроки для велосипедизації фірми. А з кожним роком EVERLEGAL все більше долучалась до розвитку велокультури і сьогодні результати приємно тішать.

Організація корпоративного велопарку стала нашою черговою вдалою реалізацією нестандартних ідей та рішень. Користування велосипедом в умовах центра Києва дає нам змогу суттєво економити час. Приємно відзначити, що така практика знайшла позитивну оцінку не тільки колег, а й наших клієнтів, а деяким з них ще й допомогла своєчасно дістатись до місця призначення для вирішення термінових справ. У 2017 році ЮФ EVERLEGAL здобула титул “Велопрацедавця 2017” у конкурсі, який проводить Асоціація велосипедистів Києва.

Актуальним для нас залишається питання покращення велоінфраструктури міста та безпеки руху. Асоціація велосипедистів Києва стала рушійною силою в розвитку велоінфраструктури Києва і ми залюбки будемо йти пліч-о-пліч з АВК, щоб зробити Київ велосипедним містом.

Про який Київ велосипедний ви мрієте?

Київ, у якому велосипед стане популярним та матиме для киян пріоритет над автомобілями при виборі транспортного засобу. Київ, у якому можна без проблем, безпечно та по рівних велосмугах чи велодоріжках проїхати з одного кінця міста у інше, місто з інфраструктурою для паркування велосипеда, щоб можна було зручно та без остраху залишити велосипед і не переживати за його безпеку. Київ, у якому також будуть рекреаційні велосипедні маршрути, обладнані та ізольовані від авто, місто, у якому буде взаємна повага, як водіїв до тих, хто на двоколісному, так і навпаки. Просто мріємо про комфортне для життя місто.

Нагадаємо, у 2017 році Асоціація велосипедистів Києва створила Клуб велобізнесу.

Клуб велобізнесу – це інструмент розвитку велоіндустрії в Україні та прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва. Чим більше користувачів велотранспорту, тим більше буде продано велосипедів та аксесуарів. Більше про мету і членство в Клубі велобізнесу.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

ПОДІЛИТИСЯ